AKCESORIA

To produkty przeznaczone do intensywnego codziennego użytku.
RĘCZNIKI
Wszystkie rozmiary
Wiele kolorów

Ręczniki o przeznaczeniu domowym, reklamowym, a także profesjonalnym. Do użytku w hotelach, spa, siłowniach lub na basenach. Pełna gama rozmiarowa i kolorystyczna, gramatury od tych najcieńszych z mikrofibry do bardzo puszystych ręczników frote z gęstą pętelką. Możliwość wykonania nadruku fullkolor na całej powierzchni ręcznika, nadruku na bordiurze lub eleganckiego haftu.

Pełny wybór dostępny w katalogu:
POLECANERĘCZNIKI
BEAR
DREAM
Cena od: 66,00 zł
MIKROFIBRA
Cena od: 4,80 zł
VOSSEN
SUPERSOFT
Cena od: 23,90 zł
Torby
Wszystkie rozmiary
Wiele kolorów

Duży asortyment toreb zaczynając od zakupowych toreb ekologicznych, przez worki, plecaki, torby sportowe i podróżne, kończąc na specjalnych produktach na laptopy, tablety. Wiele kształtów, kolorów i rozmiarów przygotowanych pod indywidualne oznakowanie twoim logo.

Pełny wybór dostępny w katalogu:
POLECANETORBY
TORBA
ZAKUPOWA
Cena od: 2,80 zł
PLECAK
Cena od: 33,00 zł
TORBA
REKREACYJNA
Cena od: 35,00 zł
KOCE
Wszystkie rozmiary
Wiele kolorów

Wysokiej jakości koce z włókien naturalnych lub syntetycznych gwarantują pełne zadowolenie w szerokim zastosowaniu. Jedne sprawdza się na chłodne wieczory, inne na piknikowe wyprawy lub nakrycie na łóżko. Wiele modeli, grubości, kolorów oraz kształtów pozwolą wybrać produkt na każdą okazję. Mamy możliwość wykonania koców na zamówienie z dowolnymi dodatkami, a także w pełni zadrukowanych.

Pełny wybór dostępny w katalogu:
POLECANEKOCE
KOCE
STANDARD
Cena od: 28,00 zł
KOCE
PREMIUM
Cena od: 34,00 zł
KOCE
OZDOBNE
Cena od: 82,00 zł