Jesteśmy w mediach:

Zamówienia:

Haft 3D

Haft trójwymiarowy – 3D – to rodzaj haftu wykorzystujący dodatkowo specjalne pianki uwypuklające ściegi, tworząc przestrzenne litery i grafiki. Technika ta nadaje odzieży i tekstyliom jedyny w swoim rodzaju unikalny wygląd, zupełnie różny niż w przypadku nadruków. Wzory haftowane techniką 3D najczęściej można spotkać na czapkach z daszkiem lub bluzach. Wykonuje się je również przy znakowaniu logiem firmowym.
WIĘCEJ
REALIZACJI
zalety
Trwałość
Haft jest odporny na warunki atmosferyczne, zdzieranie i codzienne pranie. Wytrzymałość jest jednym z jego największych atutów.
Jakość
Haft nie na darmo nazywany jest najbardziej trwałym sposobem znakowania. Dzięki świetnym niciom i splotom często „przeżywa” znakowany produkt.
PRESTIŻ
Haft jest kierowany przede wszystkim do wymagającego klienta , który chce być wyjątkowy przez znak jaki noszą jego pracownicy.
3D
Haft to jedna z niewielu tak wypukłych form znakowania odzieży. Nadaje trójwymiarowy wygląd produktom wzbogacając ich charakter i odbiór.

Masz pytanie odnośnie odzieży lub znakowania?

pozostałe

DTG

Naszywki drukowane

Aplikacja haftowana

Haft 3D

Naszywki

Haft komputerowy

Sitodruk

Flock

Znakuj odzież

razem z nami

Zaplanuj swoje działania marketingowe już dzisiaj. Zaufaj specjalistom od doboru i znakowania odzieży, wyróżni się i reklamuj się wszędzie gdzie są Twoi pracownicy. Skontaktuj się.