Jesteśmy w mediach:

Zamówienia:

Haft komputerowy

Haft komputerowy to technologia pozwalająca wykonywać zdobienia nićmi za pomocą specjalnych maszyn haftujących. W efekcie otrzymujemy charakterystyczne, trójwymiarowe wzory mające swój niepowtarzalny urok – inne niż w przypadku technik nadruku. Wzory haftowane mają bardziej elegancki charakter i zmieniają lekko odcień pod wpływem padania na nie światła. Nadają się najlepiej na grubsze materiały – zazwyczaj stosuje się je na koszulkach polo, bluzach, swetrach czy polarach.
WIĘCEJ
REALIZACJI
zalety
Trwałość
Haft jest odporny na warunki atmosferyczne, zdzieranie i codzienne pranie. Wytrzymałość jest jednym z jego największych atutów.
Jakość
Haft nie na darmo nazywany jest najbardziej trwałym sposobem znakowania. Dzięki świetnym niciom i splotom często „przeżywa” znakowany produkt.
Prestiż
Haft jest kierowany przede wszystkim do wymagającego klienta , który chce być wyjątkowy przez znak jaki noszą jego pracownicy.
3D
Haft to jedna z niewielu tak wypukłych form znakowania odzieży. Nadaje trójwymiarowy wygląd produktom wzbogacając ich charakter i odbiór.

Masz pytanie odnośnie odzieży lub znakowania?

pozostałe

DTG

Naszywki drukowane

Aplikacja haftowana

Haft 3D

Naszywki

Haft komputerowy

Sitodruk

Flock

Znakuj odzież

razem z nami

Zaplanuj swoje działania marketingowe już dzisiaj. Zaufaj specjalistom od doboru i znakowania odzieży, wyróżni się i reklamuj się wszędzie gdzie są Twoi pracownicy. Skontaktuj się.