HAFT 3D

Haft trójwymiarowy - 3D - to rodzaj haftu wykorzystujący dodatkowo specjalne pianki uwypuklające ściegi, tworząc przestrzenne litery i grafiki. Technika ta nadaje odzieży i tekstyliom jedyny w swoim rodzaju unikalny wygląd, zupełnie różny niż w przypadku nadruków. Wzory haftowane techniką 3D najczęściej można spotkać na czapkach z daszkiem lub bluzach. Wykonuje się je również przy znakowaniu logiem firmowym.

Więcej

realizacji

Jesteśmy w mediach :

Zamówienia

+48 12 418 00 13

Pon. - Pt. 9.00 -.17.00

ZALETY

TRWAŁOŚĆ

JAKOŚĆ

PRESTIŻ

3D

Haft jest odporny na warunki atmosferyczne, zdzieranie i codzienne pranie. Wytrzymałość jest jednym z jego największych atutów.

Haft nie na darmo nazywany jest najbardziej trwałym sposobem znakowania. Dzięki świetnym niciom i splotom często „przeżywa” znakowany produkt.

Haft jest kierowany przede wszystkim do wymagającego klienta , który chce być wyjątkowy przez znak jaki noszą jego pracownicy.

Haft to jedna z niewielu tak wypukłych form znakowania odzieży. Nadaje trójwymiarowy wygląd produktom wzbogacając ich charakter i odbiór.

Masz pytanie odnośnie odzieży lub znakowania ?

zapytaj nas

POZOSTAŁE:

Znakuj odzież

razem z nami

Zaplanuj swoje działania marketingowe już dzisiaj. Zaufaj specjalistom od doboru i znakowania odzieży, wyróżni się i reklamuj się wszędzie gdzie są Twoi pracownicy. Skontaktuj się.

Kontakt

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Prośba o kontakt wysłana.

Wymagany

Nasza firma istnieje na rynku od 1995r. Zajmujemy się wykonywaniem usług w zakresie nadruków oraz haftu komputerowego. W miarę rozwoju działalności i powiększenia parku maszyn zmienialiśmy lokalizację, obecnie produkcja mieści się przy al. 29 Listopada 94. Zapewniamy przygotowanie programów hafciarskich, na podstawie projektów graficznych dostarczonych przez Klientów we wszystkich popularnych formatach.

Haftkomp

al. 29 Listopada 94

31-406 Kraków

NIP: 677-22-77-667

biuro@haftkomp.pl

Infolinia:

Biuro

12 418 00 13

Współpraca:

609 187 079

Michał

Projekty i programy:

601 163 130

Leszek

Odzież reklamowa

T-shirt

Polo

Bluzy

Polary

Czapki

Akcesoria

Firmowa

Odzież robocza

i ostrzegawcza

Odzież robocza

Wszystkie prawa zastrzeżone Haftkomp 1995 - 2017. Developer: bardziejkreatywni.pl

Technologia: